Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat? Kontaktujte nás na info@doluj.cz

 > Doluj.cz > 150 Kč za lehký a skladný batoh Atago v hodnotě 349 Kč, osobní odběr v centru Ostravy a v Porubě

150 Kč za lehký a skladný batoh Atago v hodnotě 349 Kč, osobní odběr v centru Ostravy a v Porubě

150 Kč za lehký a skladný batoh Atago v hodnotě 349 Kč, osobní odběr v centru Ostravy a v Porubě UKONČENO Nabídka platí ještě: NABÍDKA VYPRŠELA Zbývá 73 kupónů. Prodáno: 127 kupónů. Sdílet nabídku:
Cena:150 Kč Původní cena:
349 Kč
Sleva:57%

Skvělý batoh do kapsy

Lehký a skladný batoh Atago je ideální pro každodenní použití, na jednodenní výlety atd.. Konstrukce umožňuje složení batohu “do kapsy”, přesto má batoh Atago překvapivě velký objem a minimální hmotnost!

Atago_slozeny

Batoh pro každou příležitost

Víme, že batoh nebo taška jsou každodenní součástí života a že nás doprovází, kamkoliv jdeme. Batohy Respiro se vyvíjejí tak, jak rostou naše potřeby. Buďte si jistí, že batohy RESPIRO jsou vyrobeny s užitím nejmodernějších technologií tak, aby i vás provázely spolehlivě, kamkoliv se vydáte. 

Zemětřesení v Japonsku

Názvy batohů mají také svůj význam. Každý název je zároveň jménem města, které bylo v roce 2011 zničeno obrovským zemětřesením v Japonsku. Je to podpora společnosti Respiro a výraz sounáležitosti s trpícími lidmi z těchto měst.

Atago

Obsah kupónu:

 • lehký a skladný batoh Atago
 • 40% sleva na všechny produkty pro studenty po celou dobu jejich studia

Rozměry batohu Atago:

 • výška: 45 cm
 • šířka: 37 cm
 • hloubka: 26 cm
 • objem 20 l

Použité materiály:

 • špičkové YKK zipy
 • Nylon Dobby
 • Polyester 300 

batoh_atago

  Batoh Atago si můžete objednat, zaplatit a rovnou odnést z poboček Doluj.cz:

  1. V Ostravě na Masarykově náměstí (ulice Zámecká 10) již léta stojí pobočka Avíza.
  2. V Ostravě - Porubě je pak na ulici Slavíkova 6142/18d centrála Avíza.

  Zaplatíte-li přes internet na Doluj.cz, můžete si batoh odnést také odsud:

  1. Respiro - Gen Sochora 1379, Ostrava - Poruba

  A pro úplnost ještě zmíníme, že objednávku lze zaplatit také v Ostravě - Hrabůvce na ulici Dr. Martínka 6 (nákupní centrum Špalíček). 

  Chcete-li batoh Atago zaslat poštou, objednejte si kupón. (Pro přičtení a zaplacení poštovného budete navedeni při objednávání.) Zaplaťte. Jakmile budou peníze na našem účtu, obdržíte obratem kupón s unikátním kódem. Tento kód zadejte do poznámky při objednávání batohu Atago na e-shopu Respiro a do Vánoc je batoh váš!

  Kupóny jsou platné do 31.1.2012!

  Máte-li zájem o vytvoření dárkového poukazu, napište nám po uhrazení kupónu na e-mail info@doluj.cz. Vánoce se blíží!

  respiro

  Každý student, který využije tuto akci a zašle kopii své ISIC karty společně s kódem kupónu na e-mail info@respiro.cz, bude mít po dobu trvání svého studia slevu 40% na všechno zboží v klubovém systému. Neutrácejte za kvalitní outdoorové vybavení více než je třeba. PINKTREE DISTRIBUTION vám nabízí špičkové značky batohů, outdoorového oblečení, vybavení pro snowboard, lyže a veškeré outdoorové aktivity za ceny, které nemají konkurenci! Pošlete kopii vaší karty ISIC a do 1 měsíce od ukončení této akce dostanete přístup do klubového systému. Staňte se členy klubu PINKTREE a využijte úžasných slev na špičkové vybavení a oblečení. Nákup batohu ATAGO bude ta nejefektivnější investice, kterou jste kdy udělali! V klubové nabídce jsou obsaženy například skvělé bundy The Four Elements, brýle 3F vision, české funkční prádlo SUSPECT ANIMAL vyrobené ze špičkových materiálů, funkční ponožky SHERPAX a vybavení pro extrémní outdoorové aktivity od značky PAJAK.  S ohledem na snahu o maximální věcnost diskuzí si Doluj.cz vyhrazuje právo na smazání hanlivých, urážlivých, rasistických či jinak nevhodných příspěvků v záložce Dotazy každé slevové nabídky. Diskuze v této záložce slouží zákazníkům výhradně pro získání upřesňujících informací o konkrétní slevové nabídce. Příspěvky netýkající se konkrétní nabídky nebo příspěvky propagující či odkazující na jiné značky nebo firmy, mohou být taktéž smazány.
  Dotazy netýkající se této nabídky, směřujte, prosím, do diskuze (záložka Dotazy) odpovídající slevové nabídky nebo na info@doluj.cz.

  Kde slevu uplatnit

  Osobní odběr:
  Gen. Sochora 1379
  708 00 Ostrava - Poruba

  Avízo, a.s.
  Slavíkova 6142
  708 00 Ostrava Poruba

  Avízo a.s.
  Zámecká 10
  702 00 Ostrava centrum

  e-mail: info@respiro.cz
  tel.: 608 481 147
  e-shop: www.respiro.cz

  Podmínky

  • Platný od: 11.12.2011
  • Platný do: 31.01.2012
  • Max. kusů / osoba: 3

  Probíhající slevy:

  Další slevy