Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat? Kontaktujte nás na info@doluj.cz

 > Doluj.cz > Časté dotazy

Časté dotazy

Co je Doluj.cz

Doluj.cz je slevový portál, na kterém každý den naleznete unikátní nabídky na jídlo, drinky, služby, zboží, dovolené, ubytování, kosmetiku, masáže a mnoho dalšího s výraznou slevou. S firmami se pro vás snažíme vyjednávat slevy, které jinde nenajdete. Můžete tak vyzkoušet služby nebo zboží podniků, které jste ještě nenavštívili, nebo u kterých jste ještě nenakupovali, a to s výraznou slevou.

Musím se registrovat, abych si slevu mohl/a koupit?

Nemusíte. Před zaplacením budete automaticky registrováni po zadání vaší e-mailové adresy a na e-mail vám přijdou přihlašovací údaje. Na Doluj.cz vás automaticky registrujeme pro případ, že ztratíte kupón nebo zavřete okno s údaji potřebnými k zaplacení. Všechny potřebné údaje tak můžete najít po přihlášení v sekci Moje kupóny.

Nepřišel mi Kupón, co mám dělat?

V první řadě si zkontrolujte složku spam, někdy se stane že e-mail vám přijde ale váš systém ho vyhodnotí jako spam. Pokud ho nenaleznete ani tam, tak si vyhledejte e-mail kde vám byla potvrzena vaše objednávka, a u tohoto e-mailu najdete své přihlašovací údaje do svého účtu na Doluj.cz. Tam v sekci moje kupóny, již určitě svůj Kupón uvidíte. Pokud by ani tam nebyl, tak nás neváhejte kontaktovat na adrese: info@doluj.cz. 

Jak mohu dnešní slevu získat?

Stačí kliknout na tlačítko KOUPIT, zadat údaje nutné k zaplacení a zaplatit dle uvedených pokynů. Ve chvíli, kdy bude platba připsána na náš účet, zašleme vám na e-mail adresu s odkazem, kde si můžete stáhnout kupón, který následně vyměníte za služby nebo produkty u firmy, která nabídku poskytuje.

Jak můžu kupón se slevou zaplatit?

U nás můžete zaplatit převodem z účtu. Všechny údaje potřebné k zaplacení (číslo účtu, variabilní symbol atd.) se vám zobrazí po dokončení objednávky na našem serveru. V případě, že se vám okno prohlížeče zavře, najdete všechny potřebné údaje v sekci Moje kupóny po přihlášení.