To pravé pro zvýšení
Vašich zisků!

Nečeká Vás žádné riziko ani počáteční náklady. Platíte až provizi z prodaného Kupónu, naše provize patři mezi ty nejnižší na trhu slevových portálu. Chcete získat nové zákazníky z Vašeho okolí? Tak to jsme tady právě pro Vás!

Přemýšlíte oslovit uživatelé z internetu s Vašim málo známým produktem anebo chcete získat pro svou službu nové zákazníky? My za Vás oslovíme až 1.000.000 uživatelů, kteří mohou být právě Vašimi zákazníky. Celý proces vytvářeny slevy je na nás, dodáte nám pouze potřebné informace, na základě kterých Vám vypracujeme Vaší slevovou nabídku. Průběžně ji s vámi budeme samozřejmě konzultovat a ve finální verzi Vám jí zveřejníme na Vámi stanovenou dobu.

Rychlost

Pracujeme rychle a hlavně efektivně. Vaši slevovou nabídku jsme schopni zveřejnit do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Uživatelé

Oslovíte uživatelé internetu, kteří ještě o Vaší nabídce doposud neslyšeli. Dejte o sobě vědět efektivních způsobem a my Vám vybudujeme stálý příjem nových klientů.

Produkt

Pokud Váš produkt klienta zaujme, nabízí se Vám možnost ho seznámit s doplňkovými a jinými produkty. Využijte bezplatně našeho ochotného týmu, který Vám poradí jaký produkt, z jakou slevou a na jak dlouho zveřejnit.

Představení portálu Doluj.cz

Web vznikl v roce 2010 a je zaměřen hlavně na zákazníky z Moravskoslezského kraje, kde je velmi známý. Doluj.cz je členem Asociace Portálu Hromadného Nakupování. Naše reklamní kampaň také zahrnuje propagaci napříč celým internetem. Portál je napojen na největší české slevové agregátory, kde bude Vaše slevová akce také propagována. Pomocí partnerských webu bude Vaše nabídka propagována přes stránky a skupiny na sociálních sítích, kde je dosah příspěvku v řádech sto tisíců uživatelů denně. Mimo jiné výhody můžete využít kdykoliv našeho ochotného a rychle pracujícího týmu, který se Vám bude věnovat kdykoliv, budete potřebovat rady nebo pomoci.

Zaregistrujte svou firmu zdarma

Obchodní podmínky